Rock, trailerivinssi 545 kg sisältää 8 metrin hihnan koukulla

Suositushinta 619,00 kr sis. ALV
Suositushinta -3% 635,00 kr Tarjoushinta 619,00 kr sis. ALV

Tuotenro: 1020532

Tilattavissa

Toimitusaika: Noin +4 viikkoa

Apple Pay Bancontact BLIK Google Pay iDEAL Wero Klarna Maestro Mastercard MobilePay PayPal Satispay Shop Pay Visa
Trustpilot stjerne
Høj kundetilfredshed
✓Salamannopea toimitus – suurin osa tilauksista lähetetään samana päivänä
✓Asiakaspalvelu puhelimitse, chatissa ja sähköpostitse: arkisin 8-20, viikonloppuisin 10-16
✓14 päivän palautusoikeus yksityisasiakkaille
✓Tanskalainen yritys – verkossa vuodesta 2003, CVR 27331939

Kuvaus

Rock-perävaunun liinalaite, jossa on 8 metrin liina ja koukku, on vahva ratkaisu venetrailereihin. Sen kapasiteetti on 545 kg, ja se varmistaa veneen helpon ja turvallisen kiinnityksen kuljetuksen aikana tai ramppialueella.

  • Merkki: Rock
  • Paino: 4.8 kg
  • Välityssuhde: 4.2 : 1
  • Liinan kapasiteetti: 1.2 x 40mm x 9m
  • Vetokyky: 545 kg
  • Pakkausmitat: Mitat: 16.5 cm × 20.5 cm × 13.5 cm | Bruttopaino: 4.8 kg

Rock-perävaunun liinalaite, sisältää 8 metrin liinan koukulla on tukeva ja toimiva ratkaisu venetrailereihin, jotka vaativat veneen turvallisen ja tehokkaan kiinnityksen. 545 kg:n vetokyky tekee tästä liinalaitteesta ihanteellisen pienemmille veneille ja kevyempiin tehtäviin. Mukana toimitettava 8 metrin pituinen liina tarjoaa joustavuutta ja helppoa käsittelyä, ja jämäkkä koukku varmistaa vakaan ja turvallisen kiinnityksen veneeseen.

Liinan materiaalit ovat korroosionkestäviä ja suunniteltu kestämään vaativaa meriympäristöä, mikä takaa pitkän käyttöiän ja luotettavuuden. Yksinkertainen rakenne tekee asennuksesta ja käytöstä helppoa, ja tuote on kehitetty tarjoamaan maksimaalista toimivuutta mahdollisimman vähäisellä huollolla.

Edut:

  • Kapasiteetti: 545 kg – täydellinen pienemmille veneille
  • Toimitetaan 8 metrin liinan ja koukun kanssa helppoa kiinnitystä varten
  • Vankka ja korroosionkestävä rakenne
  • Helppo asennus ja käyttö
  • Pitkä käyttöikä meriympäristöissä

Käyttö: Rock-perävaunun liinalaite on ihanteellinen veneenomistajille, jotka haluavat yksinkertaisen ja tehokkaan ratkaisun veneen varmistamiseen kuljetuksen aikana tai ramppialueella. Mukana tuleva liina ja koukku tekevät käytöstä nopeaa ja turvallista, ja tuotteen korkea laatu varmistaa, että se kestää päivittäisessä käytössä esiintyvät haasteet.

Usein kysytyt kysymykset

Rock-trailerivintin kapasiteetti on 545 kg, mikä varmistaa, että se pystyy käsittelemään useimpia veneen perävaunuja tehokkaasti.

Hihna on 8 metriä pitkä, mikä antaa sinulle riittävästi pituutta veneen turvalliseen kiinnittämiseen kuljetuksen aikana.

Tietoja suolavedelle tai UV-säteilylle kestävyydestä ei ole mainittu, joten on suositeltavaa arvioida tuotetta suhteessa omiin erityisiin olosuhteisiin. ---

Tekniset tiedot

TuotemerkkiRock
Tuotenro1020532
EAN5707400432428
TuoteperheManuaaliset
ToimitusluokkaVakiopaketti
Kapaciteetti545 kg
Paino4.8 kg
Välitys4.2 : 1
Köysi kapasiteetti1.2 x 40mm x 9m
Pakkausmitat16.5 × 20.5 × 13.5 cm
Vetovoima545 kg
Köyden pituus8 metriä

Toimitus ja palautus

Varastossa olevat tuotteet, jotka tilataan ennen klo 15.00 arkisin, lähetetään samana päivänä. Toimitushinta riippuu tuotteen koosta ja näkyy tarkasti ostoskorissa.

Yksityishenkilönä sinulla on 14 päivän peruutusoikeus. Tuote tulee palauttaa käyttämättömänä ja alkuperäispakkauksessa.

Peruutusoikeus koskee vain yksityisostoja – jälleenmyyjä- tai yritysostoissa (B2B) emme tarjoa palautusoikeutta.

Onko sinulla kysyttävää toimituksesta tai palautuksesta? Ota yhteyttä puhelimitse, chatissa tai sähköpostitse: arkisin 8-20, viikonloppuisin 10-16, pyhäpäivinä 10-15. Puhelin: 70 277 677.